Sportowe Zabawy
Forum poświęcone aktywnej turystyce

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-10-16 13:06:39

Paweł Myłka
Administrator
Dołączył: 2018-09-24
Liczba postów: 7
WindowsFirefox 62.0

Gdzie można poćwiczyć?

Hej

Tak się ostatnio zastanawiałem, gdzie w mojej okolicy tak naprawdę można poćwiczyć lub z dzieciakami w piłkę pograć i w sumie do głowy nie przyszło mi za wiele miejsc. Jeśli wiecie gdzie można popracować nad własną kondycją lub pobawić się z dzieciakami to piszcie. Wszystkie lokalizacje orlików czy siłowni na powietrzu są mile widziane.

Znane mi lokalizacje:
POLICE:
1) Stadion OSIR przy ul.Piaskowej - bardzo fajna bieżnia i oczywiście możliwość pogrania w piłkę dla wszystkich na murawie boiska. Jest tam też skatepark, a stadion oświetlony jest do późnych godzin wieczornych.
2) Siłownia na powietrzu przy basenie na ul.Piłsudskiego - niezbyt duża, ale wystarczająca by się trochę poruszać.
3) Obok siłowni jest też boisko
TRZEBIEŻ:
Przy plaży w Trzebieży jest spora siłownia na powietrzu i promenada z dużą ilością urządzeń do ćwiczeń. Piękne miejsce do jednoczesnego ćwiczenia i biegania.
SZCZECIN
1) Duża siłownia na powietrzu jest przy jeziorku Słonecznym (ul.Derdowskiego). Dookoła jeziorka można biegać a trasę biegową można wydłużyć o całą ul.Taczaka. Widać tak dużą ilość biegaczy a miejsce wydaje się dość popularne wśród mieszkańców. Nie dziwi mnie to :-).
2) Spory Orlik jest przy ul.Młodzieży Polskiej obok Szkoły Podstawowej nr 65. Jest tam też dobrze wyposażona siłownia na powietrzu.

To wszystkie które kojarzę. Dopiszcie swoje. Myślę, że warto by każdy z nas poznał jakieś nowe i ciekawe miejsca do biegania czy jazdy na rowerze lub po prostu zabawy z dziećmi.

Pozdrawiam
Paweł

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
www.inwar.eu

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
astroforum - bociany - gizo - tower - pl33-1997