Sportowe Zabawy
Forum poświęcone aktywnej turystyce

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-09-27 08:32:18

Paweł Myłka
Administrator
Dołączył: 2018-09-24
Liczba postów: 7
WindowsFirefox 62.0

witajcie

Cześć
Jestem Paweł. Serdecznie zapraszam do korzystania z tego forum. Wszystkie wasze opinie, sugestie i przemyślenia są na wagę złota. Jestem przekonany, że będą przydatne dla wielu osób więc proszę nie krępujcie się i piszcie.
Pozdrawiam

Offline

#2 2018-11-13 13:27:20

Paweł Myłka
Administrator
Dołączył: 2018-09-24
Liczba postów: 7
WindowsFirefox 63.0

Odp: witajcie

Hej
W ostatnim czasie dostałem od znajomego pytanie: "Ale po co Ci ten portal?" Pomyślałem sobie, że to dobre pytanie więc napiszę i tu co mu powiedziałem.
A no po to by:
1. W jednym miejscu skupić jak najwięcej ludzi zainteresowanych aktywną turystyką i tak stworzoną społecznością pomagać sobie nawzajem, wspierać się i wzajemnie motywować.
2. Jako pomoc dla rodziców (a najbardziej ojców), jako natchnienie i inspiracja by spędzali czas ze swoimi pociechami oraz przedstawienie w pigułce co można z nimi robić.
3. Jest to dla mnie sposób na życie. Jestem od zawsze związany ze sportem i nie wyobrażam sobie życia bez aktywności na powietrzu. Uważam że jest to bardzo dobry sposób spędzania czasu, spędzania czasu z dziećmi i myślę, że warto o tym rozmawiać.
4. Chcę coś dobrego zrobić dla swojego regionu i ludzi tu mieszkających (Police i okolice). Myślę, że gdy ten portal odmieni życie choć jednej osoby (jednej rodziny), lub choćby zainspiruje by wyjść z domu to jak najbardziej było warto.
5. Ten portal to moja mała cegiełka w budowaniu lepszego świata dla moich dzieci.
6. Jak się chce dać przykład swoim dzieciom by były zdrowe i prowadziły zdrowy tryb życia trzeba zacząć od siebie. Trzeba dać przykład. Ten portal jest właśnie moim przykładem. Oczywiści do tego sam regularnie trenuje. Wszystko po to by zainspirować i od najmłodszych lat pokazywać dzieciom wagę dobrej kondycji dobrego zdrowia.

Jest jeszcze wiele innych rzeczy dodatkowych i pobocznych ale myślę, że te właśnie są najważniejsze.

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam

Offline

#3 2018-12-12 19:09:59

qp
Użytkownik
Dołączył: 2018-12-12
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 70.0.3538.110

Odp: witajcie

b68ed7a8f8c530001dc2c4a5a58a504d

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
www.inwar.eu

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nightroleplay - pl33-1997 - astroforum - tower - gizo